TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Barselona’yı gezmek isteyen misafirlerimize bir Barselona Rehberi olarak rehberlik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bize planladığınız tatilin tarihlerini söylemeniz yeterlidir. “Nerede kalırım? Nereleri görmeliyim? Ne yerim? Nasıl giderim?” gibi tüm sorularınızı biz cevaplıyoruz ve Barselona gezinizin hem keyifli hemde bilgilendirici geçmesi için size eşlik edecek bir tur rehberi temin ediyoruz.

Barselona’da klasik rehber değil, tatiliniz boyunca eşlikçiniz.

Rehber ekibimiz Barselona’da yaşayan Profesyonel Türk Rehberlerden oluşmaktadır. Gezdiğiniz gördüğünüz eserlerin tarihlerini Türkçe dinleyebileceksiniz.

 

Geçmişi kuru tarih bilgisiyle mi dinlemek istersiniz yoksa küçük hikayelerle soslandırılmış şekilde dinleyerek o sosun lezzetiyle kendinizden geçerek mi?

Dünyanın en otantik ve mistik şehirlerinden Barselona’ya tatile mi geliyorsunuz? Bir kongre veya toplantıya geldiniz ve gezmek için sahip olduğunuz kısa süreyi en iyi şekilde değerlendirmek mi istiyorsunuz? Barselona tatilinizi en mükemmel şekilde gerçekleştirirken aynı zamanda ekonomik olmasını mı istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz! Tecrübelerimizi siz değerli misafirlerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek şekilde farklı tur programlarımız mevcuttur.

Klasik Turlar:

Barselona’ya turistik amaçlı geliyor ve şehrin tüm özelliklerini keşfetmek ve Barselona’yı iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız misafirlerimiz tarafından en çok tercih edilen bu programımız sizin için biçilmiş kaftan! Turumuz süresince Barselona’nın görülmesi gereken tüm sembolik noktaları detaylı olarak gezilir ve yöresel tatlar keşfedilir.

Ticari Turlar:

Barselona’ya bir iş görüşmesi yada fuar katılımı için mi geliyorsunuz? Veya makine, ürün, hizmet mi satın alacaksınız? Bu programımız siz değerli iş adamlarımız için.

SİZİ ARAYALIM

7/24 Türkçe Çağrı Merkezi

0532 050 47 72

info@barselona.com.tr
Larissa Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Barselona.com.tr Call Center
BİZİ ARAYIN!